środa, 19 sierpnia 2015

WIANEK NA ....

Przepis na wianek, ot trochę hortensji, mini róże, bukiecik czarnuszki, gipsówka też mile widziana, koło z gąbką florystyczną i do mojej suszarni na powolne usychanie, taka moja terapia na rozterki....

Dziś pożegnałam  moją  łazienkę, a raczej jej istotną część, miała być taka moja, styl retro i drewno, jako że z drewnem problem, szukałam specjalnych paneli nadających się w miejsca wilgotne, mój Paweł, gotów był mi położyć ekspresowo glazurę, byleby odwlec mnie od niepewnych paneli, ale  w tej kwestii,argumenty były jak grochem o ścianę.

Po drodze zafascynowała mnie jeszcze wanna drewniana, takie cudo znalazłam w internecie, ale ceny drożyzna ...może na beczkę mogłabym sobie pozwolić :) w każdym razie wanna i umywalka pasująca do moich fanaberii, mieści się w kanonie współczesności.

Tak nam zleciał kawałek majowych dni, na kompletowaniu łazienki, a dziś moje wylatane panele odjechały do sklepu, zmiana planów, dla mnie to przełom bo tu nie o jakieś rzeczy chodzi, lecz o to że  Paweł, dał mi tym znać, że uciekamy stąd, nie budujemy tu już nic nowego.

Czeka mnie pewnie  wiele, tutaj rozterek, dzielenie włosa na czworo, zwłaszcza jak się już w tym miejscu zapuściło korzenie, by za chwilę zacząć je wyrywać....ważne jest by niczego w życiu nie żałować....a to już ostanie dzwonki aby cokolwiek w naszym życiu zmienić.

Dla równowagi, pozostałe majowe dni, jak i niektóre czerwcowe i lipcowe, biegałam, chodziłam również, po okolicznych łąkach, polach, lasach  i poszukiwałam dzikich marchewek, lecz  tu chodzi głównie o łodygę z kwiatostanem,mile widziane były polne kwiaty, ciekawe faktury liści to do ceramiki, o lipowe kwiaty też się pokusiłam, część poszła do zasuszenia na herbatkę - działa napotnie i świetnie komponuje się z miętą.6 komentarzy:

 1. Wianuszek cudnej urody.Wciąż trzymam kciuki za spełnienie się marzenia .Pozdrawiam bardzo cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, ze szykują się kolejne zmiany. Pozwodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty to taka artystyczna dusza jesteś!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ilona, jestem Ci niezmiernie wdzięczna.
  Siedzę sobie w pracy, czekam na pacjentów a tu niespodzianka, pan przynosi paczkę od Ciebie A tam cuda.
  Bardzo ale to bardzo Ci dziękuję.
  Wianek cudny, że nie wspomnę o .....ale o tym napiszę u siebie Jesteś bardzo zdolną dziewczyną. Bardzo Ci dziękuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. jaki przepiękny uwielbiam wianki :))))))

  OdpowiedzUsuń